ТЕПЕР РОЗУМІЄТЕ, ХТО З КИМ ВОЮЄ? Йшов четвертий рік війни… До Вашої уваги два судові рішення, які вводять в мозковий ступор

Йшов четвертий рік війни…

До Вашої уваги два судові рішення, які вводять в мозковий ступор — пише ПН.

Важко давати оцінку подіям, коли в час війни, захисників держави засуджують на десяток років, а посадовцю, що вкрав у держави понадна 30 млн. гривень дарують свободу.

Бородянський райсуд Київської області визнав невинуватим і виправдав екс-ректора Національного університету державної податкової служби Петра Мельника, якому загрожувало до 12 років позбавлення волі за незаконне відчуження держоб’єктів університету.

Ці об’єкти задарма купило ТОВ засновниками якого були дружина, син та тесть Мельника. Піком нахабства стало те, що після купівлі, майже всі ці приміщення фірма почала здавати держуніверситету в оренду.

Одночасно із виправдовуванням Мельника, Костянтинівський райсуд Донецької області виніс вирок у справі трьох бійців батальйону «Айдар», серед яких Микола Агапов на позивний «Яма».

Миколу Агапова засуджено до восьми з половиною років (!)позбавлення волі з конфіскацією майна. Ще двох бійців «Айдару», які також проходять по справі суд засудив до восьми років (!) позбавлення волі.

За гратами «Айдарівці» перебувавали понад два роки (менш не можна бо війна).
Взагалі зауважте, вже за правило сасудити воїна АТО на 8-12 років, на менш прокурори не погоджуються.

В нашому прикладі військовим було пред’явлено звинувачення в порушенні аж семи статей Кримінального Кодексу України, серед яких найважча — стаття 348 «Посягання на життя працівника правоохоронного органу».

В 2015 році військовослужбовці затримали невідомого чоловіка на авто, який знаходився на їх позиції, і перевезли затриманого на цьому ж транспортному засобі в штаб. Згодом виявилося, що цей невідомий насправді є місцевим міліціонером, який не мав на момент затримання ніяких розпізнавальних знаків. Оскільки міліціонер був налаштований вороже та були підстави підозрювати його у співпраці з сепаратистами, його було затримано бійцями «Айдару».

За звинуваченням військової прокуратури військовим загрожувало аж довічне ув’язнення (менш не можна бо війна). Втім до суду дійшло лише звинувачення в незаконному заволодінні транспортним засобом міліціонера.

Вже з’ясувано, що сама суддя родом із непідконтрольної Горловки Донецької області, де має нерухомість.

Засуджені є добровольцями, які з початком війни пішли захищати Україну в складі територіального батальйону «Айдар», а потім підписали контракт до закінчення війни.
Слід припустити, що з такими підходами хлопці повернуться із місць позбавлення волі, а війна і ще не закінчиться.

Цей процес переслідування воїнів АТО з одночасним заохоченням явних злодіїв створює фактор знищення морально-ідеологічної складової потенціалу обороноздатності держави.
Без перебільшення це є загрозою національній безпеці України.

Пропоную подивитися на фото і обрати очі в яких є правда.

Йде четвертий рік війни…

джерело