МЕДИЧНИЙ ГЕНОЦИД ВІД СУПРУН?! Китай БЕЗКОШТОВНО передав Україні 40 авто швидкої, але вони досі стоять на одеській митниці…

Більше 40 китайських автомобілів «швидкої допомоги», які КНР подарувала Україні для організації невідкладної допомоги в сільській місцевості, «застрягли» в порту Одеси.

Про це у «Facebook» повідомив журналіст Сергій Костеж — пише ПН.

Він наголосив, що машини повністю укомплектовані кардіометрами, дефібриляторами та іншим необхідним для надання допомоги обладнанням.

«Машини нові, справні, але застрягли в Одесі тому (формально), що не відповідають стандарту Євро-5, який Україна зобов’язана виконувати, оскільки підписала той самий договір про Євроасоціацію.

Всі знають, що українська митниця – кристально чесна і ніколи ні за що не пропускає в країну заборонених товарів. Так і тут.

Загалом, митники дружно завернули безкоштовну допомогу від іншої держави зі стандартом Євро-4», – пише журналіст.

«І це було б зрозуміло хоч якось (договір і все таке), якби у нас в сільській місцевості на виклики швидкої не їздили страшні «УАЗи», які коптять дизелем, та «буханки», у яких взагалі ніякого екостандарту немає.

Я мовчу про те, що в більшості обласних центрів швидкі допомоги – смердючі «Газелі», яким до Євро-5 ще далі, ніж китайцям», – наголосив Костеж.

джерело