Бездипломний заступник Кличка: Як колишній підлеглий продовжує працювати на мерію (ВІДЕО)

Колишній заступник київського мера зі скандалом звільнений з посади через фальшивий диплом, продовжує працювати на мерію.

Про це стало відомо завдяки розслідуванню, проведеному журналістами проекту «Схеми», передає Корупція.Інфо.

Про те, що у Володимира Бондаренка є підроблений диплом, стало відомо в травні поточного року. Як з’ясувалося, заступник мера Віталія Кличка не отримував вищу юридичну освіту.

Кличко довелося спочатку усунути свого чиновника від виконання обов’язків, а потім, вже в серпні, і зовсім звільнити його. Пізніше Бондаренко вручили підозру про злочин.

По закінченні трьох місяців в суді розглядається клопотання про звільнення Бондаренко від кримінальної відповідальності у зв’язку із закінченням терміну давності. Але як виявилося скандальна історія на цьому не закінчена. Журналістам вдалося встановити, що Бондаренко продовжує працювати на мера Києва навіть після звільнення.

Більш того, як стало відомо, Кличко підписав спеціальні доручення, і наділив свого колишнього зама повноваженнями представляти міські інтереси у вищих судових інстанціях. Це підтверджує той факт, що Бондаренко пересувається на службовій машині КМДА.