ВИМАГАЮ У ПОРОШЕНКА, ГРОЙСМАНА, ТА ВСІЄЇ ЇХНЬОЇ ОЛІГАРХІЧНОЇ БАНДИ ПОКАЗАТИ УКРАЇНЦЯМ ТІ Ж ДОКУМЕНТИ, ЩО ПОКАЗАВ Я

6 жовтня Верховна Рада, з порушенням Регламенту та з кнопкодавством, ухвалила законопроект 7164 який продовжує дію антиконституційного «федеративного» Закону «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей» — 365.

(Деталі про події того дня і про суть самого Закону тут: https://www.facebook.com/Y.V.Levchenko/videos/1082406961890713/ https://www.facebook.com/Y.V.Levchenko/videos/1081760695288673/)

І ось, коли я відверто виступив проти цієї очевидної федералізації країни, влада — правляча сьогодні олігархічна клептократія — почала ширити проти мене відверту брехню намагаючись змалювати з мене «агента Кремля».

Спочатку вони ЗБРЕХАЛИ про те, що я народився в Москві.
Потім вони ЗБРЕХАЛИ про те, що в мене та моїх батьків квартира в Москві.
Потім вони ЗБРЕХАЛИ, що мої батьки живуть в Москві.
Потім вони ЗБРЕХАЛИ, що в мене громадянство РФ.

Коли ж я виклав свою біографію з безпрецедентним для українського політика рівнем деталізації

(https://www.facebook.com/Y.V.Levchenko/posts/1084181515046591), зі всіма відповідними документами, вони, в паніці, почали БРЕХАТИ, що мої шкільні атестати фальшиві, а мої діди-прадіди не українці.

Але в них одна суттєва проблема: на відміну від них, ні мені, ні моїм батькам немає чого ховати чи соромитися. Більше того, на відміну від них, я своїх пращурів не соромлюся, а пишаюся своїм Родом і працюю з архівами, щоби сформувати своє дерево Роду.

Отже, олігархічна клептократія, розповідає, що мій прадід Мусій Левченко (дід мого батька Володимира Левченка та батько мого діда — який, до речі, був понад 25 років директором української школи — Афанасія Левченка) не українець?

Немає питань, тримайте архівні матеріали з Державного архіву Вінницької області (Фонд Д-904, Опис 21, Справа 23).

https://www.facebook.com/media/set/…

Тут ви бачите запис у метричній книзі від 1895 року Свято Іоано Богословської церкви села Малі Хутори Вінницького повіту Подільської губернії (за сучасним адміністративно-територіальним поділом вже частина міста Вінниці) під записом №27, де зафіксовано, що:

4 вересня 1895 року у Малих Хуторах народився мій прадід Мусій Левченко, який був хрещений приходським священиком Яковом Розумовським у православному обряді 14.09.1895 під церковним ім’ям Моїсей (Мусій — українська народна форма імені Моїсей (https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%83%D1%81%D1%96%D0%B9), яка передавалась в подальших метричних документах, виключно з волі самого власника імені в українській формі, й тому мій дід у своїх радянських документах — Афанасій Мусійович). Батьки прадіда Мусія — міщани православного віросповідання Афанасій Іванович Левченко та його законна дружина Марина Євтихівна.

І нагадую, що до часів Радянського Союзу в метриках національність не вказувалася, й саме віросповідання було індикатором етнічного походження.

А ТЕПЕР Я ВИМАГАЮ У ПОРОШЕНКА, ГРОЙСМАНА, ВСІХ ЇХНІХ МІНІСТРІВ, КЕРІВНИКІВ ФРАКЦІЙ ТА РЕШТИ ЇХНЬОЇ ОЛІГАРХІЧНОЇ БАНДИ ПОКАЗАТИ УКРАЇНЦЯМ ТІ Ж ДОКУМЕНТИ ЩО Й Я — ШКІЛЬНІ АТЕСТАТИ, УНІВЕРСИТЕТСЬКІ ДИПЛОМИ, СВІДОЦТВА ПРО НАРОДЖЕННЯ, ПОСВІДЧЕННЯ БАТЬКІВ, РОДОВІД ПРАЩУРІВ.
І хай український народ вирішує хто є хто…

Петро Порошенко Volodymyr Groysman

P. S. Іду на ви!

Джерело