Герой України і батько вбитого на Майдані під час подій Революції Гідності героя Небесної Сотні Володимир Голоднюк, після викривальної промови на адресу президента України Петра Порошенка в рамках свого виступу на Міжнародній конференції «Всесвітнього конгресу українців» у Львові в серпні 2017 року, знайшов підтримку серед патріотів!

«Вони не можуть самі себе посадити в тюрму!»

Під час свого виступу у Львові Голоднюк розповів, що сім’ї «Небесної сотні» об’єдналися в одну громадську організацію — пише 365.

«Як правило усі організації об’єднані спільною метою, а ми єдина організація, яка об’єднана спільним горем. Але з часом, коли біль втрати дещо вщухла, ми зрозуміли, що нам даровано Господом Богом продовжувати діяльність наших рідних. Ми маємо право від їх імені говорити. ми маємо право від їх імені відновлювати Україну. Тому ми задекларували кілька важливих цілей. Першою метою було покарання винних в тому, що трапилося на Майдані. А це тягне за собою і те, що трапилося з Україною. тому що вона зневажено, зруйнована і Граблі «, — звернувся до присутніх Герой України.

За його словами, за три роки після Майдану винні так і не були покарані. «Ви знаєте, що у нас вміють давати гарні гасла з високих трибун. Декларувати хороші та розумні ідеї, але це залишається тільки на словах. І це всім прекрасно зрозуміло — що влада не змінилася в корені так, як ми цього хотіли. Вони не можуть самі себе посадити в тюрму! Адже злочин було скоєно тими людьми, які зараз сидять в провладних кабінетах «, — заявив Голоднюк, викликавши оплески в залі.

Хто «вичистить Авгієві стайні»?

«І тому я звертаюся саме до вас і до вас, пане президент», — він звернувся до президента «Всесвітнього конгресу українців» Євгена Чолія, вважаючи, що тиск діаспори може зрушити розслідування з мертвої точки.

«Крім всієї тієї великої роботу, яку ви робите за кордоном, щоб ви допомогли нам з українцями всього світу, вичистити ці «Авгієві стайні», щоб ми назвали імена злочинців. Щоб Європа побачила, що Україна прагне очиститися і висповідатися перед усім світом», — підкреслив Голоднюк.

Варто відзначити, що раніше Голоднюк неодноразово висловлював свої претензії Порошенко в ході пам’ятних акцій, закликаючи його взяти відповідальність за трагічні події на Майдані. Однак президент України залишався на своїх позиціях, відповідаючи рідним «Небесної сотні», що події розвиваються саме за тим сценарієм, якого ціною своїх життів домагалися активісти Євромайдану.

Незважаючи на те що втратив 19-річного сина Устима Голоднюк не частий гість український телеефірів, його мова розійшлася по інтернету. Незважаючи на неприйняття влади, Голоднюк займається збором коштів для українських бійців в Донбасі і вважає їх прикладом для підростаючого покоління українців.

джерело