В основному, парламентарії стверджують, що відпочивали на українських курортах,
передає Корупція.Інфо.

Народні депутати України розповіли, де вони відпочивали і скільки грошей витратили на літню відпустку. Про це повідомляється у сюжеті програми «Питання для обраних».

Суми, які озвучували парламентарії, починалися від кількох тисяч гривень і закінчувалися кількома тисячами євро. Були й ті, хто стверджував, що зовсім не відпочивав.

«В Майамі я не був. Їздив на тиждень до Одеси, а так у себе в Житомирській області», – розповів Вадим Кривенко з «Народного фронту».

Я був у Херсонській області в місті Нова Каховка», – скромно відповів Іван Винник з БПП. «70-80 тис гривень», – розповів про витрати з родиною в Туреччину депутат від фракції «Самопоміч» Семенуха Роман.

Депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук з дружиною відпочив в Олесі за 1-1,5 тис євро. «3 дні в Карпатах, 3 дні на Азовському морі – пару тисяч», – розповіла про свою відпустку представник Народного Фронту Тетяна Чорновіл.

Народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенко» Оксана Білозір витратила 20 тис гривень на те, щоб відпочити на курорті в Моршині і пила там воду.

«Тиждень з дітьми в Карпатах – 10000 гривень, Барселона – до 1 тис євро», – розповів, де побував Дмитро Добродомов.