Про це розповіла співробітниця поїзда «Перемишль – Київ», передає Корупція.Інфо

У СЖК має намір звернутися в польську поліцію щоб скласти акт про вчинення злочину на території Польщі Поїзд, на якому колишній президент Грузії, екс-глава Одеської ОДА Михайло Саакашвілі збирався перетнути український кордон, не поїде поки він буде там перебувати.

За її словами, таке доручення вона отримала від менеджменту «Української залізничної швидкісної компанії» (УСЖК).

Валентин Наливайченко висловив намір звернутися в польську поліцію щоб скласти акт про вчинення злочину на території Польщі. Пізніше в салоні поїзда по радіо було озвучено оголошення від Нацполиции, що в поїзді знаходиться людина без дозволу на в’їзд в Україну.

«Поїзд не рушить, поки ця людина не полишить поїзд», – йшлося в оголошенні. Нагадаємо, раніше Михайло Саакашвілі заявив, що збирається перетнути український кордон на поїзді, а не через пропускний пункт «Краковець».

«Ми порадилися. Ви знаєте, у нас був план рухатися на «Краковець». Там зараз зібралося багато людей підтримати мене. Але там є й ті «тушки», і озброєні «титушки». І плани, які були оголошені представниками Адміністрації президента. Щоб уникнути провокацій, ми порадилися і вирішили, що ми можемо поїхати зараз на «Інтерсіті». Ми організовуємо, щоб ми зараз всі разом поїхали перетинати кордон», – сказав Саакашвілі.