Робоча поїздка лідера партії «Громадянська позиція» до Кропивницького була присвячена типовому «розбору польотів» — зустрічі з партійним активом та обраними на виборах до ОТГ депутатами нових рад, – передає Корупція Інфо

Ну, і звісно, спілкуванню з журналістами. На початку тривалого спічу Анатолій Степанович одразу пішов ва–банк:

— Знайдіть мій ефір хоча б на одному з олігархічних каналів — з мене ящик коньяку. Поки що ніхто не виграв, — наголосив Гриценко.
Наступні тези були присвячені поточним проблемам в державі.
— Президентська команда намагається прихопити землю за будь–якої ціни, але для народу це буде купівля її за безцінь, — обурився столичний гість, — Реальна вартість гектара орної землі — 20 тисяч євро, а не така ж кількість у гривнях. Достатньо обвалів гривні, що призвело до збідніння аграріїв. Фінансово–промислові групи вже готові до купівлі, але ми пропонуємо дієвіший вихід — надання землі в оренду через земельний банк, який має бути державним. Також слід звернути увагу і на митні бар’єри, і на рейдерство.
Експорт зерна, за словами Гриценка, є долею слабких колоній. Якщо держава прагне визнання, вона має експортувати виключно готову продукцію — адже робочі місця мають створюватись у власній країні.
Стосовно національної безпеки. За словами Гриценка, «мінські угоди» по суті ніхто в країні не читав. А дарма, бо це фактично капітуляція України перед агресором при підтримці Франції та Німеччини як учасників перемовин. До того ж ці угоди дисонують з чинним законодавством щодо місцевого самоврядування.
— Якщо їх все ж виконуватимуть, ми отримуємо чотири України, — зазначив Гриценко, — це Крим (який є Україною лише за Конституцією), ДНР та ЛНР (які фактично визнаються суб’єктами) та решта території України. Президент перевищив свої повноваження — адже це прерогатива парламенту. Тому, аби зберегти обличчя, він мав внести проект закону до ВР, яка б його просто провалила.
Сьогодні в країні є дві загрози — зовнішня, у вигляді російської агресії, та внутрішня — у вигляді олігархату. Останній знищити простіше, але для цього потрібно бажання. Великий бізнес має створюватись виключно на засадах підприємництва. Це дозволить позбавити олігархічного контролю засоби масової інформації та політичні сили. Та й податки залишаться виключно у власній країні.
Лідер ГП пропонує максимально жорсткі кроки — визнання Росії агресором, санкційний тиск на всіх напрямах  аж до відновлення цілісності України і повного покарання агресора.
Як же сам Гриценко, не приховуючи президентських амбіцій, збирається  завершити війну й покращити життя українців, залишилось таємницею, але те, що у президента достатньо сил і повноважень для збереження безпеки  й відновлення справедливості, він майже переконаний.
Що ж, шукатимемо ефіри з Гриценком на «олігархічних каналах». Цікаво, чи вважає він таким наше обласне телебачення? Раптом колеги коньячком поділяться…