Могеріні вразила заявою про Росію

Росія сильний гравець у світовій політиці, але водночас має слабку економіку, – Корупція Інфо

Про це заявила представник Євросоюзу з питань зовнішньої політики та політики безпеки Федеріка Могеріні на форумі в Йорданії.

Могеріні сказала, що якщо подивитися на стан російської економіки, важко назвати цю країну «наддержавою». Про це передає канал CNBC.
Вона зазначила, що валовий внутрішній продукт (ВВП) Росії менший, аніж у більшості окремо взятих держав – членів Європейського союзу.

Як відомо, раніше Могеріні закликала чинити тиск на Росію для вирішення конфлікту на сході України. «Зараз ми повинні забезпечити, щоб врегулювання конфлікту в Україні через Мінський процес дало певні результати, а не думати про зміну формату», – заявила вона.

Глава європейської дипломатії вважає, що слід «продовжити підтримку французів і німців у цьому форматі, допомагати нашим українським друзям і забезпечити, щоб вони виконали свою частину». «Ми повинні також чинити тиск на Росію», – вказала євродипломат.

На її думку, Росія зробила ставку на крах України під впливом війни. «Цього не сталося і ми повинні допомогти позитивним процесам в Україні», – зазначила глава зовнішньої політики ЄС.

Джерело

Загрузка...