Інцидент стався в Солом’янському районі столиці. З Повітрофлотського мосту, що знаходиться на проспекті Перемоги, почала стікати вода. Вона стікала в крайньому лівому ряду в бік центру міста, – передає Корупція Інфо

При цьому, на самому мосту ніякого витоку не було

За словами працівників, провідних роботи по благоустрою пішохідної частини, швидше за все, пошкодилися комунікації, які проходять всередині моста. Тим часом автомобілісти побоюються, що це може призвести до часткового обвалення несучих балок і арматури.

Нагадаємо, сьогодні повідомлялося, що на Харківщині обвалився міст. Як стало відомо, обвалення торкнулося пішохідної частини мосту через Сіверський Донец.По результатах попереднього ув’язнення фахівців, міст знаходиться в аварійному стані. Рух перекрито як для автомобільного транспорту, так і для пішоходів.

Містобудівна рада Києва підтримала варіант реконструкції дорожньої розв’язки біля станції метро “Шулявська”

Таке рішення містобудівна рада прийняла 18 травня. Проект реконструкції представив інститут “Київдормістпроект”, який передбачає будівництво дорожньої петлі і знесення приміщень заводу “Більшовик”.

Раніше повідомлялося, що один з уламків мосту впав на проїжджаючий повз автомобіль. Відзначимо, щоб міст не звалився остаточно, його підтримують балкові конструкції.

Джерело